Služby

Nacenenie

Ak nenájdete svoj katalyzátor v online cenníku, pošlite nám potom celú fotografiu vášho katalyzátora, alebo DPF filtra na WhatsApp, Messenger, MMS, Email + očistený kód a my vám pošleme obratom aktuálnu výkupnú cenu. Ak s cenou budete súhlasiť, stačí nám už len napísať „SÚHLASÍM“ a my vám zašleme najbližší možný termín vyzdvihnutia.

Výkup

Výkup katalyzátorov a DPF filtrov vykonávame na celom území SR. Vo vopred stanovený termín prídeme  až k vám a vyplatíme dohodnutú sumu v hotovosti. Ak nepreferujete osobný kontakt, stačí nám poslať váš katalyzátor k nám a my vám pošleme dohodnutú sumu na účet pri prevzatí zásielky.

Platba

Prebehne okamžite po určení aktuálnej hodnoty katalyzátora , buď v hotovosti na mieste , alebo prevodom na váš účet.

Minimálne množstvo:

My vás nelimitujeme minimálnym odpredávaným množstvom, pretože vieme, že pri čakaní na zhromaždenie určitého množstva vám vznikajú zbytočné náklady a hlavne uplynie nejaká doba počas ktorej môže spadnúť cena drahých kovov na svetovej burze a vy prichádzate o voje peniaze. Preto neváhajte nás čo najskôr kontaktovať.

Veľkoobchod:

Ak patríte medzi dodávateľov s väčším množstvom katalyzátorov, nemusíte svoj tovar voziť na spracovanie do iných krajín, pretože my vám vieme poskytnúť najlepšie veľkoobchodné ceny s akými ste sa doteraz stretli. Prídeme k vám osobne, naceníme vaše katalyzátory podľa veľkoobchodného cenníka a tovar si aj sami odvezieme. Šetríte tak najmä svoj čas, pohonné hmoty a vyhnete sa zdĺhavému procesu vybavovania. Takže ak chcete predať svoje katalyzátory z pohodlia domova, neváhajte nás kontaktovať. Obhliadka a nacenenie sú bezplatné a hlavne nezáväzné. Máte záujem o spoluprácu? Kontaktujte nás